Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2007, 19:38   #21
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Nosem dotykał jej nosa, drażniąc się z nią.
Brrrr... I Joanna na to pozwoliła?! Solfelin pragnę przypomnieć stereotyp 'męski i nieokrzesany' a nie 'kiziu-miziu' :P

Cytat:
Napisał Tammo
Pamiętaj. Możesz próbować się wyrwać. Pytanie, czy chcesz... A raczej czy Jo chce.
Federalny jest taki... milusi. Taki, bezpieczny. Taki, mię(s)kki. eee... MĘSKI. Jak mogłem napisać inaczej!
Powiedzmy, że zastanawiam się co może być ciekawsze dla rozwoju wydarzeń

Dodatkowo biorąc pod uwagę uwarunkowania mojej postaci myślę, że Jo nie trzeba by długo przekonywać do romansu z tym 'całkiem przystojnym' facetem, potrafiącym zrobić taki masaż, że kobieta po prostu mięknie w fotelu czując 'subtelne podniecenie'.

Edit: Solfelin chyba się lekko zapędziłeś. Pisząc opis mojej postaci nie sądziłam, że pewne jej słabości zostaną wprowadzone w linię scenariusza... Powiedzmy, że jestem lekko zniesmaczona - jak tak dalej pójdzie to zaczniemy pisać tanie opowiadanie erotyczne a nie grać sesję. Może skupmy się więc na akcji a nie na lizaniu szyi?
 
Wernachien jest offline