Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2014, 15:47   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam nadzieje że nie daje za dużo tekstu na raz ? Po prostu wobrażam sobie Barrego jako gadułę chattermouth któremu się gęba nie zamyka

Generalnie ten tekst o Zatanie to rozszerzenie mojego ulubionego dowcipu z Ligi Sprawiedliwych (widziałem tylko parę odcinków i trochę ścinek na YT)

Kolejne rozszerzenie tamtego dowcipu które mnie zainspirowało

Texts From Superheroes : Photo


Pomyślałem sobie że Zaatana mogłaby zamknąć ich w jakimś magicznym bąblu spowolnienia albo jakoś inaczej pomóc w rozwiązać ten problem

Na serio jestem Geekiem bez życia kiedy zaczynają mnie zastanawiać kwestie życia seksualnego fikcyjnych postaci z super mocami :P

A ten tekst o sercu wziąłem stąd że grałem w innej sesji złym speedsterem który miał pomóc w uprowadzeniu nazistowskiego supergeniusza z więzienia chciał to załatwić na szybko nie pomyślał i wziął dziadka na barana co skończyło się zawałem

Nie muszę chyba mówić że pracodawca nie bł zachwycony ?
 
Brilchan jest offline