Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2014, 17:18   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Generalnie to grozili mu śmiercią i nie zapłacili ale mój antyheros odbił piłeczkę i zagroził że jeżeli nie załatwią mu innej roboty to pójdzie do prasy i sprzeda im zdjęcia martwego Profesora (zrobił smartfonem pokolenie internetu itp) a potem wejdzie w układ z Herosami. (Bo to uniwersum marvela było )

Załatwili mu robotę u Tombstona który chciał odzyskać pewną paczkę, tym razem moja postać wykonała zadanie ale boss mafijny go olał bo znalazł sobie okazje na lepszy interes a moja postać została sama w magazynie otoczonym przez policje. Bo o to paczkę rozegrała się mała wojna na środku autostrady i były wypadki oraz eksplozje

No to otworzył paczkę a w środku ... Mały Symbiont! Niestety Mike \ Heretyk i PPPP zamknęli po tym sesje a szkoda bo było tam fajnych pomysłów i scen np. Postać innego gracza szalony mechanik genialny kierowca i ćpun przejechał się po piekielnym wymiarze z Ghost Riderem bo akurat wtrącił się przypadkiem w walkę Ducha Zemsty z satanistą który był niebezpiecznie blisko przyzwania demona.

Jak chcesz to mogę ci podlinkować dużo fajnych scenek
 
Brilchan jest offline