Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2014, 19:28   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Forum POLTERGEIST • Zobacz wątek - [M&M] GSV - Grand Super Villian

Proszę podaje linka do sesji na innym forum żeby było wiadomo czym się inspiruje w odpisach do tej sesji jest to wartość informacyjna

A jeszcze co do sesji, przyszedł mi do głowy pomysł żeby Barry zebrał ostre resztki kolczugi Tadema i powbijał je w wodne demony zanim zwabi je z powrotem do wody co je rozzłości i będą lepiej przewodzić prąd mogę to dopisać do posta ? Wpadłem na pomysł jak czytałem twój ostatni odpis ponownie

Cytat:
Tekstu nie było za dużo, powiedział bym że jak sam raz
Super a ciekawe co sądzi biedny młody czarodziej ? Heros pewnie jest stoicki i wyniosły a tu ma gadułę który mu się zwierza z problemów osobistych
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-06-2014 o 20:09. Powód: Uzasadnienie dlaczego podany link NIE JEST złamaniem pkt. 8 regulaminu LI
Brilchan jest offline