Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2007, 22:03   #328
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Blacker poruszył lekko szarymi wargami, na kształt wymuszonego uśmiechu. Występ bardki w niezbyt dobrym świetle stawiał jego, jako jej wcześniejszego kompana. Pokój na świecie. Dobre sobie. Żeby był pokój, musieliby go chcieć wszyscy. Żeby była wojna, wystarczy, że chcą jej nieliczni, a tacy zawsze się znajdą. A gdyby nei zatargi, musiałby się wziąć do pracy, gdyż straciłby dobrze płatne i naprawdę przyjemne zajęcie. A praca jemu trafiła się wyjątkowo przyjemna. No cóż - przedstawić się na prośbę Etoile wypada

- Jestem Blacker, Cień na ustach. Zajmuje się rozwiązywaniem różnych problemów różnych osób... Jeśli wiesz, o co mi chodzi. Co do mojego pochodzenia, należę do szlachetnej rasy biesów. Co prawda tylko w połowie, ale z tą połową jestem bliższy.
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline