Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2007, 22:26   #23
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Bieg przez płotki. :P

Wernachien:

Cytat:
Pisząc opis mojej postaci nie sądziłam, że pewne jej słabości zostaną wprowadzone w linię scenariusza
Po co jej zatem te słabości? By zostać niewykorzystanymi?

Facet niewątpliwie Cię uwodzi. Nie dziwię mu się. Gdybym miał taką opcję, również bym próbował. Po pierwsze, Twoja bohaterka jest niewątpliwie atrakcyjna. Po drugie, niejeden facet lubi pokazać jaką to ma władzę, a mało co daje takie poczucie władzy jak omdlewająca w jego ramionach kobieta.

Pamiętaj. W pewnym momencie dojdziesz do siebie. Przypomnisz sobie. A wtedy spokojnie zaplanujemy jak zorganizować ponowne Wasze spotkanie, gdzie strzelisz go w ten zarozumiały pysk.

No i wreszcie, spróbuj oporu. Jeden z podstawowych motywatorów człowieka to strach i nadzieja, ale nadzwyczaj silne jest u niektórych jednostek poczucie niezależności. Odebrałem trochę tak Twoją postać (eleganckie auto, spokój i pewność siebie, pewna subtelność). Na pewno masz spore szanse, że gdzieśtam w kąciku świadomości tli Ci się, że on się Tobą bawi. Niewiele miłego Ci powiedział. Wrażenia, jasne, są przyjemne. Ale zastanów się, czy nie słyszysz perory w tle: dziewczyno, to tylko jakiśtam facet, zgadza się, pierwszy od jakiegoś czasu ale znajdź lepszego!

Poza tym wiesz, Ty masz pewną wiedzę. Ja to kurna mam Sajgon... :/
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline