Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2014, 17:05   #10
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie każda sesja w świecie Warhammera jest super. Przyznam się że w sesjach które grałem nigdy nie miałem doczynienia z wampirami więc będzie to coś nowego - tak czy siak piszę się na to

Jak dla mnie to pomysł 2 od zera do bohatera najlepszy gdzie jak by się udało rozegrać dłuższą kampanię i przejśc gładko do 3 pomysłu to byłoby naprawdę ciekawie. Ponadto bycie Zniewolonym wg mnie obowiązkowo by postacią nie uderzyła sodówka.
Oczywiście jeśli mielibyśmy możliwość grać róznymi klanami byłoby o wiele bardziej kolorowo i ciekawiej niż wszyscy jednym.

Co powiesz na Czarownika z jakimiś mutacjami który po przez Przemienienie uzyskuję dostęp do nowych czarów, nowej władzy i potęgi by być jeszcze silniejszy?

Lub jakis wyzszy Kapłan Ulryka czy Sigmara, mający dostęp do najwyższy hierarchów swojej Świątyni przemieniony w Lahmianina i chcący przejąć władzę w tymże kościele?

Zresztą jak te postacie nie pasują do pomysłu na sesje to spokojnie coś innego się wymyśli, jestem elastyczny i chętny na sesję
 
Dnc jest offline