Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2014, 17:40   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Zlot na X-lecie LI - Toruń 29-31 sierpień 2014

Po wielu dyskusjach w końcu jest coś ustalone, zlot Last Inn odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia w ośrodku Campin Tramp w Toruniu. Poniżej zamieszczam cennik z tego ośrodka:

1. Domki sezonowe:

- 4 osobowe-100,00 zł, 2 osoby -70,00 zł
- 4 osobowy (o podwyższonym standardzie) - 120,00 zł, 3 osoby i mniej- 100,00 zł




2. Pobyt na campingu doba:
- 1 osoba -9,00 zł
- dzieci do lat 10 - 5,00 zł
- opłata za psa - 5,00 zł

3. Rozbicie namiotu doba:

- 1 – 2 osobowego -6,50 zł
- do 6 osób -8,50 zł
- powyżej 6 osób - 12,50 zł



4. Ustawienie przyczepy:

- 1 – osiowa -17,50 zł
- 2 – osiowa - 22,50 zł
- autokarawan -28,50 zł


Pełny cennik: Cennik | Camping, pole namiotowe, domki i hotel w Toruniu.


Uwaga: Proszę o wstępne deklaracje co by was interesowało odnośnie noclegów. Chcę jak najszybciej zrobić rezerwację domków kto będzie chciał, żeby nam nie sprzątnęli sprzed nosa. To co mi napiszecie nie jest wiążące, możecie się potem rozmyślić, ale dajcie znać co wam pasuje z tych noclegów. Domki dla grupy ponad 15 osób wyjdą trochę taniej.



Niedaleko znajdują się całkiem tanie pizzerie, ale na miejscu oczywiście można też samemu gotować. Co do atrakcji już powoli nad tym myślę, jeśli macie jakieś pomysły to napiszcie.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem