Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2014, 07:09   #113
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Wybaczcie, że piszę dopiero teraz ale w poniedziałek wypadła mi delegacja i wróciłem wczoraj późno w nocy. Z kart na ten moment nie miałem sprawdzonej chyba tylko Demoona i Arvelusa, przy czym lisza Aegona i tak bym nie dopuścił (wybacz, ale sześć klas, z czego shiba protector z 3.0 i krain wschodu na Anauroch to trochę za dużo jak dla mnie).

Nie mniej jednak, w związku z pracą muszę przełożyć/odwołać sesję, o ile komuś w połowie sierpnia będzie się chciało jeszcze grać.

Generalnie jak się dowiedziałem, praktycznie cały lipiec mam w delegacji po Europie (a mimo wszystko jak już wrócę na kilka dni, to chciałbym go poświęcić znajomym/dziewczynie), gdzie oczywiście dostęp do internetu będę miał bardzo ograniczony. Z ostatniej wracam bodajże 27.07 i na początku sierpnia wyjeżdżam na dwa tygodnie na urlop.

Jeżeli w tym terminie dalej będziecie chętni to możemy się ogarnąć, jeżeli nie jak najbardziej zrozumiem bo i tak rekrutacja się mocno przeciągnęła.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline