Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2007, 09:09   #28
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Tammo to ja już wolę fantoma niż takie rozterki emocjonalne :P Owszem słabości się odgrywa i ja to właśnie (ku własnemu niezadowoleniu) robię

Dlaczego 'niezadowoleniu'? Bo Jo zaczyna wychodzić na jakąś furiatkę, która sobie z własnymi emocjami nie może poradzić, a ja tak się starałam, by postać była ciekawa :P Faceci to miał być mały pikantny szczególik!!!

Ufff... Solfelin jak dostanę przez Jo rozstrojenia nerwowego to ja cię znajdę za ta szafą i już nie będziesz się śmiać :P

PS Tammo piwo dla ciebie - śmiałam się

Edit: Jeśli chodzi o atrakcyjność mojej postaci - Tammo mówisz o zachowaniu, subtelności, stroju - jeśli więc atrakcyjność pojmujemy tu jako ogólny sposób bycia to TAK - Joanna wysiliła się by dobrze dziś wyglądać - nie zauważyłeś? :P
 
Wernachien jest offline