Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2014, 21:28   #19
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Dwoma szlachcicami? A którzy to ci dwaj?

Proponował bym wspólne spotkanie w jakimś tam większym miasteczku (mnie by najbardziej pasowało) i tak wyszło że ruszyliśmy w tym samym kierunku. Po drodze gadka szmatka, aż tu mogli napatoczyć się jacyś bandyci (taa... i wielkie pająki, a poznaliśmy się w karczmie. Witam w świecie klisz i standardów. ). Coś się usiekło, reszta pogoniona, kogoś tam drasnęli więc się go obandażowało. W kolejnych dniach było spokojniej ale dalej trzeba było wartować i z czasem zaczęliśmy sobie bardziej ufać, poznaliśmy się lepiej i jakoś stworzyliśmy taką małą karawanę. No i przywiało nas na obecny szlak.

Prosto, zwięźle i na temat. Każdy by napisał coś o swojej postaci i co tam inne wiedzą/mogły zaobserwować i już. Lecimy z koksem bez zbędnych bzdur.

Co wy na to drużyna?
mi pasuje, bez jakiś dokładnych szczegółów ale wiemy ze może sobie zaufać
jak MG pasuje to spoczko
tylko spiszmy gdzieś co się dowiedzieliśmy o sobie podczas tej podróży bo pewnie nie raz, nie dwa późnym wieczorem przy ognisko rozmawialiśmy o tym i o owym

@up
Graal to nie dla mojej postaci


EDIT:

Miałeś imię von coś tam więc myślałem że szlachcic :P

to może lepiej dogadajmy się tutaj na forum bo ja nie mam dostępu do google doca
dla mnie może być ta historia z pająkami tylko jakoś ja doprawić swoimi historiami, każdy by napisał czy chciał się podzielić albo co towarzysze mogli się dowiedzieć o nim na podstawie obserwacji
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 03-07-2014 o 21:30.
Dnc jest offline