Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 10:54   #32
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
No to już! W posta wplotłem opis postaci żeby wszystko było na miejscu.

Mortarel - Mógłbym Cię prosić o małą zmianę w Twoim pierwszym poście. Nie uściśliłem tego na samym początku i tak wyszło. Nie używam pełnego nazwiska więc Luis nie jest w stanie po tym szacować urodzenia. Natomiast spokojnie możesz się domyślać po szczegółach które wypisałem. Zachowanie, znaczenie konia, jakieś tam wykształcenie i co jeszcze wymyślisz. Z góry dzięki.

Co do tego naszego wstępu z bandytami to moge się tym zająć... może nawet dzisiaj, choć nie wiem czy będę miał czas na głupoty. Jak nie to jutro na kacu. Do tego celu założę Gdoca, żeby wszyscy mieli szansę wglądu w tekst i byli w stanie go modyfikować. Wyśle Wam link na PW bo dostęp będą mieli wszyscy i nie chce go tak upubliczniać tutaj.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline