Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 20:05   #16
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
w Lahmianina
To kobity są. W przeważającej, przerażającej większości Cała linia krwi to piękne i "zabójczo" ponętne istoty, których jedynym celem jest dominacja nad resztą....ludzkości i wampirów. Facet przemieniony przez Lahmian to już samo w sobie byłoby coś niezwykłego bo one uważają facetów za bydło. Głównie. W każdym razie dobry slot na graczkę raczej, bo szkoda marnować potencjał płci pięknej na faceta. Nic osobistego

Jestem chętny i spróbuję zrobić jakiegoś ciekawego wampirka.
Jako linię krwii proponowałbym calej drużynie i MG albo Krwawe Smoki, albo von Carsteinów. Lahmie to jak wspomniałem kobiety, więc poza trudnością w odgrywaniu wampira dojdzie jeszcze odgrywanie kobiet przez facetów. Nekrarchów i Strigoi odpadają jesli chodzi o towarzyskość i współpracę. Jedni to magowie, którzy uwielbiają samotność i tradycyjnie są zabijani przez swoich uczniów opetanych żądzą wiedzy. Strigoi to degeneraci i potwory - coś jak połączenie wilkołaka z nietoperzem. Oczywiście samotnicy i raczej ciężko będzie z ukryciem aż tak wielkiej deformacji.
Pierwsze trzy linie współpracują - Krwawe Smoki na polach bitew lub tworzą konwenty lub zakony. Von Carsteinowie maja całą Sylvanię A Lahmianki....wszędzie.
Tyle sugestii ode mnie. Wiedza z WFB jakby co. W podręcznikach armii jest znacznie więcej "wiedzy tajemnej" niż w podręcznikach WFRP - staroedycyjne(5-6ed) powinny być na necie w PDFach, po angielsku, jakby ktoś potrzebował, choć czasem można namierzyć polskie wydania. w wyszukiwarce wpisać: Warhammer Armies:Vampire Counts - powinno wyskoczyć.

Pytanko do MG? Dlaczego tylko trzy wampiry?
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 04-07-2014 o 20:32.
Asmodian jest offline