Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2014, 11:18   #4
pawelps100
 
Reputacja: 1 pawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumny
Profesje można sobie samemu wybrać (poza moimi zastrzeżeniami) i wylosować, tak jak napisałem. W takim wypadku tylko chciałbym aby podesłać mi rzuty albo linka do strony, na których je przeprowadzono. Chciałem także jeszcze uściślić: postacie ludzkie spoza Arabii też są mile widziane, byle w karcie było napisane jak trafiła do Arabii oraz czym się para. Największy pod tym względem jest problem z nieludźmi- ze wzg. fabularnych, bo rzadko się pojawiają w Arabii, a jeśli już coś to najczęściej ma się do czynienia z elfami.

Jeśli chodzi o doca to może być ale szczerze wolałbym by pełnił funkcję pomocniczą- zbyt dużo czasu idzie na dogadanie się, poczekanie aż ktoś odpisze itp. Ale przewiduję że będzie to możliwe.
 
pawelps100 jest offline