Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2007, 15:47   #35
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Solfelin chyba zacznę liczyć "pojawienia się". :]

Ale, już wiem, co gościowi powiem jak się spotkamy.

Facet w czerni: Mamy dla Ciebie misję.
Janusz: [rozgląda się]
Facet w czerni: Ej! Nie słyszysz! Mamy dla Ciebie misję!
Janusz: [nadal się rozgląda]
Facet w czerni: Co się tak rozglądasz, człowieku, głuchyś?!
Janusz: Nie, pasów szukam.
Facet w czerni: [lekko ogłupiały] Pasów?
Janusz: Tak zebry. Takiej dla przechodniów.
Facet w czerni: Dlaczego?
Janusz: Jak to dlaczego? Nie wiesz? [widząc reakcję faceta w czerni] O! No, to proste: co to jest, pojawiam się i znikam? Murzyn na pasach.

Dziecinne nie? Takie, nastoletnie, nie? No. To tak mu wygarnę. Coby mu w pięty poszło. A co! A jak! Foch! <Tammo dumnie zarzuca głową i odmaszerowuje>

Aha! Bardzo słusznie, że zrezygnowałeś z wampirzycy kusicielki. Głupi pomysł. Zupełnie nic nie wnosi do przygody, nie nie. Nijak. Ten odwrócony krzyż, czy przełamanie mojej czujności, też, zupełnie takie jakieś, nieoryginalne wiesz. Zróbmy coś, nietypowego, wiesz, coś w stylu, Janusz łapie Faceta w Czerni, ooo! TO byłoby oryginalne!



Wernachien, fajnie prowadzisz Joannę. Nie wiem, czego się po niej spodziewać, ale jest bardzo kobieca w tym. Ja np. odebrałbym słowa Federalnego z kartki jako swoisty komplement. Całował, bo chciał, a nie dla zabawy. Oczywiście, rozumiem, że może to być "bawił się bo chciał", ale uświadomił mi to dopiero post gdzie Joanna wsiada do swojego samochodu i "niewolnika". (Na marginesie: Joanna! Ty autoerotomanko! ).

Przewinę zatem trochę, skoro: jak zwykle.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline