Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2014, 16:57   #9
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Arol puścił mimo uszu docinek dziewczyny.

- Tak mówisz? - gnom wyszczerzył drobne kiełki w uśmiechu.
- Nie będę przeciągał. Mam dzisiaj jeszcze coś do zrobienia...- zaczął, pociągając co jakiś czas z fajki.
- To spotkanie to właściwie proforma, ale wypadałoby się spotkać z wami w cztery oczy. Jest biznes, i wy o tym wiecie. Od tego jesteście. I chcecie to zrobić. Chyba. - zeskoczył z fotela i zaczął się przechadzać po pomieszczeniu. Znana maniera Arola, i chyba każdego innego gnoma, chodzenie w kółko z rękami splecionymi za plecami.

- Przejąłem świetne zlecenie. I mam w tym swój interes, byście to WY wykonali to zadanie. Nie mogę wam nic powiedzieć, ale mogę was zapewnić, co może po niektórych z was zdziwić, że nie jest to niezgodne z literą prawa. - tu zrobił długą pauzę, w swoim mniemaniu pewnie efektowną.

- Może zwykliście pracować osobno, ale znam wasze talenta, zwłaszcza twoje... twoje, wampirobójco, też - wskazał głową na Kirę, później na Sontona.
- Wy z kolei stanowić będziecie świetne uzupełnienie, w razie czego. - dodał, zwracając się do rodzeństwa.

- Nie będziecie zawiedzeni. To jak? Wchodzicie w to?
 
Revan jest offline