Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2014, 11:23   #84
gacoperz
 
gacoperz's Avatar
 
Reputacja: 1 gacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie coś
Asm, przyznaję, że trochę mało realistyczne, ale cała odprawa była taka. Kompletne zero konkretów, a na dokładkę pean pochwalny na własną część ze strony przyszywanego dowódcy. Przyznaję, że bardziej realistyczne byłoby załatwienie tego drogą służbową lub omówienie własnego planu awaryjnego w kantynie po odprawie w związku z rażącym brakiem kompetencji majora jako dowódcy. Jednakże nie widziałem w tym większego sensu, gdyż major już wykrystalizował się jako Ulubiony Bohater Mistrza Gry, dla którego BG są tylko tłem i widzami. Potwierdzał to też sposób pisania postów przez MG, które były skupione na "jego postaci" i nie dawały żadnej pożywki dla BG. Nie mając pożywki sam ja sobie tworzyłem, może ciut zbyt agresywnie.

Przyznaję jednak, że niepotrzebnie podchwyciłem szybsze tempo postów. Co jak co, ale ściana postów skutecznie zniechęca, gdyż pokazuje zepchnięcie rzadziej odpisujących na boczny tor. I za to przepraszam.
 
__________________
Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka.
A życie jak osioł ucieka...
gacoperz jest offline