Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2007, 17:52   #2
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Hmm, ciekawe.. nie wiedziałem, że jeszcze działają kina samochodowe.. - mruknął jeden z mężczyzn stojących pod plakatem, mnąc w ręku karteczkę wydartą najwyraźniej z jakiegoś większego kawałka papieru. Był już stary, koło 50, jego twarz liczyła wiele blizn, ale w żadnym razie nie przypominał żadnych z tych dziadów, co leżą na niektórych ulicach błagając o jedzenie lub narkotyki. Od tej twarzy biła witalność, zdrowie, jakiego się już nie spotyka. Chłodne, szare oczy zdawały się taksować wszystko z dezaprobatą. Nosił ubranie, składające się częściowo z wojskowych elementów. Zerknął na telebim z podskakującym śmiesznie Elvisem i przeszedł parę kroków w jego stronę, aby mieć lepszy widok.

- ~Przeszłość nie powróci, o nie.. Nawet gdybyśmy bardzo chcieli. Nic nie będzie już takie samo.~ Czuł się teraz bardzo samotny, wśród tego zgiełku nieznanych mu ludzi czuł się prawie jak w Nowym Jorku przed wojną.. Jednak ciężko uciec od przeszłości.

Poczekał aż wideoklip się skończy. Spojrzał przelotem na ludzi przyglądających sie plakatowi. Ciekawe czy to Ci, którzy mają zamiar zniszczyć Molocha? Lepiej jednak nie odzywać się do nich teraz. Autobot to dosyć kontrowersyjna osoba. Stał jeszcze parę kroków od plakatu patrząc, czy nic nie pojawi się na telebimie. Próbował wyłapać, co mówią ludzie przy plakacie. Może jakiś szyfr?
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline