Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2014, 23:05   #20
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Miszczuniu. A jak dostaniesz np. 10 dowódców?

Piszę się, jednakże przez wzgląd na to, że sesja zakłada grę drużynową, postaram się zrobić postać "uniwersalnie", tzn. w razie gdyby miało być 10 snajperów, medyków, babć toaletowych, to będzie możliwa szybka rekwalifikacja (jeśli się dostanę) na kierunek pokrewny. Chyba że... powiecie kogo bierzecie Ja wezmę jakiegoś medyka, czy cuś.

@Micas. Nie wolno ci uśmiercać Yasira. On tu zagra.

EDIT:

O... przeczytałem mechanikę. Trochę ssie, napiszę dlaczego.

Cytat:
Napisał gacoperz Zobacz post
Wasz pomysł jest oryginalny i nietuzinkowy +1
A nie wystarczy *skuteczny*?

Cytat:
Napisał gacoperz Zobacz post
Wasz pomysł bezpośrednio dąży do realizacji celu misji lub wypełnienia rozkazu przełożonego +1
Mocno naciągane.

Cytat:
Napisał gacoperz Zobacz post
Kolejna próba zrobienia tego samego, w tych samych okolicznościach -1
Acha, to jak mam leczyć gacka pod ostrzałem jako medyk, to dostanę -1, czy może raczej nazwać to doświadczeniem i dać modyfikator +1?

Cytat:
Napisał gacoperz Zobacz post
Przeciwstawianie się celom misji lub rozkazom przełożonych -1
Mówisz, że krzyk dowódcy potrafi zdeprymować tak mocno?

Cytat:
Napisał gacoperz Zobacz post
Rozwój postaci: Po każdej misji gracz przydziela swojemu BG jedną zdolność i jedną wadę nabyte w trakcie misji.
Do dupy to. Mam lepsze rozwiązanie, na które bym się zgodził ewentualnie. MG przydziela profity i "ewentualnie" wady. Np. kolega z oddziału zszedł w trakcie reanimacji. I teraz "boję się znowu to zrobić", "alkoholizm" czy inne takie.

W każdym bądź razie, mój entuzjazm jednak ochłonął mocno po doczytaniu. Gacoperz, jak coś z tym będziesz miał zamiar zrobić, daj cynka
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 10-07-2014 o 23:30.
Revan jest offline