Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2007, 18:52   #3
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Niestety nie mogłem już edytować poprzedniego posta.

Uznałem, że macie już trochę dość przebywania tutaj, dlatego przyśpieszyłem trochę akcję. Mam nadzieje, że nie uznacie tego za nadmierne wtrącanie się. Właściwie możecie iść już dalej, jeśli tylko chcecie, ale nie opisywałem jeszcze tego jak otwieracie drzwi i wchodzicie do następnego pomieszczenia. To tak na wszelki wypadek, jeśli ktoś chciałby jeszcze coś zrobić tam gdzie jesteście.

Coś się nam ta sesja nie klei i musze przyznać, że to głównie wina MG, czyli moja i g_o_l_da, bo wy radzicie sobie świetnie. Jeżeli macie jakieś uwagi, albo pomysły jak poprawić sesje, to piszcie o tym śmiało. Uzasadniona krytyka też będzie mile widziana.

Na razie chciałbym trochę przyśpieszyć akcję i popchnąć to wszystko do przodu. W takim razie jest możliwość, że przejmę na bardzo krótko kontrole nad waszymi postaciami i napisze za wszystkich jeden duży post o waszych działaniach i rozpocznę „finałową scenę” pierwszego rozdziału. W ten sposób pominiemy sporo mało istotnych szczegółów i może uda się to wszystko ruszyć i nadać jakieś tempo. Oczywiście kiedy rozpocznie się ta „finałowa scena” znowu to wy będziecie decydować za wasze postacie.

Co o tym myślicie? Wiem, że gracze nie lubią kiedy MG wtrąca się w odgrywane przez nich postacie, ale uważam, że taka jednorazowa „interwencja” wyjdzie na dobre sesji.

No i jeszcze raz proszę was żebyście w komentarzach wyrażali swoją opinie o sesji i jeśli macie jakieś pomysły to podzielcie się nimi.
 
Markus jest offline