Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2014, 11:31   #476
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Hmm, hmmm .. to ja się zdecyduję.

Na początek to chcę powiedzieć, że bardzo dobrze mi się grało, bardzo podobało mi się co stworzyłeś i co pozwoliłeś stworzyć nam. Dając możliwość i warunki do stworzenie i rozwoju naszych postaci. Uważam że wyszło bomba. Istotnie prawie dwa lata, a wydaje mi się, że całkiem niedawno zaczynałem skrobać KP.

Chcę podkreślić, że to moje pierwsze gry w pbf, więc zaczynając nie wiedziałem jak to będzie, tzn jak wiele zależy od MG - masz bardzo dobre podejście do motywowania, pisania, odpowiada mi, ze wprowadzasz dyscyplinę czasową - to wszystko mobilizuje i jednocześnie jakoś scala "drużynę". I tak było w CzH.

Bardzo fajnie też zadziałało tworzenie dialogów i granie na "docu". Bardzo mi się podobało gdy kilka razy "poza oczami" MG zagraliśmy z liliel na PW. Generalnie sesja CzH, która była jedną z moich pierwszych, ukazała mi możliwości pbf, o które czasami ciężko w realu.

Ogólnie- bardzo dziękuję za to co Ty Armielu pozwoliłeś nam przeżyć, Wam - Współgraczom za wspólną grę, bez napięć i sporów !- było naprawdę emocjonujące i wciągające.

sz
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline