Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2014, 17:36   #23
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Przede wszystkim będzie integracja, jeśli pogoda dopisze posiedzimy sobie na świeżym powietrzu i będziemy popijać kawkę/herbatkę/piwo czy co kto lubi. Poza tym na pewno miło byłoby w coś pograć. Chętni do prowadzenia sesji/larpa wystąp Mile widziane także planszówki lub party games. Poza tym tak jak pisałam, jestem otwarta na propozycję, możemy równie dobrze zrobić grę terenową czy cokolwiek byście chcieli

To teraz proszę jeszcze by chętni określili się tak jak prosiłam jaki chcą nocleg. Przypominam, że opcja rezerwacji nie jest płatna więc możecie jeszcze zmienić zdanie, ale ja muszę już wiedzieć teraz chociaż mniej więcej ile chcemy domków.

Ja mogę spać w namiocie, mam 4 osobowy więc jeszcze 2 osoby mogę przygarnąć w zamian za zrzutę na rozstawienie. Od biedy nawet zmieszczą się dodatkowe dwie osoby ale spałyby w przedsionku na gołej trawie :P
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem