Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2014, 20:37   #19
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stare nawyki z czasów najemnictwa umierają NAPRAWDĘ powoli w przeciwieństwie do przeciwników Eryka. Po prostu nie miał praktyki w darowywaniu życia przeciwnikom a instynkty zrobił swoje.

-Ups... Ehh, Odbył się nad tobą sąd boży poprzez bój zostałeś uznany za winnego łotrze! - Powiedział do trupa wyraźnie zadowolony, że znalazł honorowe rozwiązanie sytuacji wytarł miecz o zwłoki i odłożył broń.

- Skoro sprawiedliwości stało się za dość, czy będzie mi mógł ktoś opowiedzieć na kilka pytań? Chciałbym się dowiedzieć czy wiecie coś o dziedzicach Revenearie? Słyszałem opowieści że miejscowy Władka para się czarną magią, chciałem zbadać ile w tym prawdy, jeżeli to możliwe nawrócić go ze złej drogi a jeżeli zaprzedał swą duszę mrocznym siłom uwolnić świat od jego obecności - Oświadczył.

- Lecz może wpierw powianiem rozwiązać bardziej przyziemny problem? Kimże jest ten Salingera, o którym mówili ci obwiesie? Być może i nim powianiem się zająć ?!

Spytał jednak całą podniosłość sceny, którą próbował zbudować zakłóciło głośne burczenie w brzuchu


- Eee, ale czy najpierw bylibyście skłoni nakarmić zgłodniałego wojownika? Nie chcę się domagać zapłaty ale może znajdziecie w swoim sercu na tyle dobroci żeby wspomóc głodnego ? - Poprosił lekko zawstydzony.

- A dziewką się nie martwcie po prostu straciła przytomność z nadmiaru wrażeń - Uspokajał wszystkich.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-07-2014 o 13:52.
Brilchan jest offline