Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2014, 11:03   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Spoko liliel - uznajmy że decyzję za Ciebie podejmie bohater Gryfa a ja jakoś postaram to uzasadnić

Co do reszty - znów wrzuciłem posta

I znów krótkie posty i konkretne deklaracje z Waszej strony.
Kto sprzeciwia się decyzji Tiggeta i postanawia ruszyć w ciemność z Wolfem i tymi, którzy do niego dołączyli?
A kto zostaje przy szeryfie?
Widać, że Togget nie zmieni zdania ale odpuści tym, którzy zdecydują się odjechać. Ci, których Percepcja + Psychologia wynoszą 5+ zorientują się również, że Wasz przewodnik - Szop Muller - człowiek "ze stalowymi jajami" wyraźnie się czegoś boi. I nie mówi Wam wszystkiego. Przed chwilą był pierwszym orędownikiem jazdy po ciemku, a teraz ... teraz jest pierwszym orędownikiem pozostania do świtu w tym miejscu. Reszta, z mniejszą pulą na Percepcję+ psychologię niż5 niczego nie zauważają.

Dobra. Czas na posty - znów 4 dni Ale jak się wyrobicie szybciej, jak widzicie i ja się wyrobię szybciej.

czyli - umawiamy się, że do 15 lipca 2014r do godziny 21:00 będę miał komplet deklaracji.

Jakby coś trzeba było dopowiedzieć, wyjaśnić itp. jestem do Waszej dyspozycji.
 
Armiel jest offline