Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2014, 12:48   #94
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Każdemu nowo przybyłemu do karczmy napisałem nowe plotki, teraz możecie je użyć, jak chcecie coś jeszcze wiedzieć więcej to piszcie to mogę napisać albo Wam bezpośrednio, albo podszyć się pod jakąś postać w karczmie jako post. Jeśli Wasz post może zawierać w sobie wszystko, do moment, aż pójdziecie spać. Niezależnie gdzie czy to w Czerwonym domu, czy czerwonej karczmie. Co nieco o karczmie jak by ktoś się zdecydował tam spać:

Gospoda ma kilka bardzo surowych pokoi na piętrze, ot łóżko, stół, krzesło, maleńkie okienko (za małe, by człowiek mógł się przez nie przecisnąć), za które Toya pobiera dosyć wysoką opłatę (50s - noc). Pokoje są przeznaczone dla rzadkich gości - kupców lub różnych urzędników, którzy od czasu do czasu trafiają do Fuchsdorfu. Toya nie dba o nie, póki nie są naprawdę potrzebne.

Możecie to też w swoich postach uwzględnić jeśli zdecydujecie się spać właśnie tam, jak nie to możecie chcieć zobaczyć pokoje zastanawiając się jak wyglądają, czy warto i w tedy opisik Możecie nawet skopiować to co napisałem, ale w tedy będzie to tylko dla pierwszego lepszego bo nie warto kilka razy tego samego pisać heh
 
Inferian jest offline