Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2014, 12:00   #478
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
I ja też chcę coś dodać!

Akurat sama końcówka w moim wydaniu była dość średnia z powodu tej nieszczęsnej awarii (nawet teraz piszę z kafejki, ale spoza domu, więc nie wiem jak sytuacja, choć podejrzewam, że już jest dobrze po tak długim czasie).

Co do samej sesji...
Matko jedyna! To aż 2 lata minęły?! W życiu bym nie powiedział, bo aż do teraz mam wrażenie, że minęło tylko jakieś 0,5 roku. Dopiero po głębszym zastanowieniu przypomniałem sobie, że byliśmy już nieźle w trakcie jak przydarzyły mi się te dyplomowe perturbacje.

Bardzo przyjemnie mi się grało i do dzisiaj wspominam wyliczanie trajektorii granatu by rzucić nim na ślepo. Mało tego! Trafić!
No i włamanie do von Thorna, całe akcje, planowanie, Kampinos, w końcu Legion i nadludzkie klimaty w trzeciej części, w której czułem się trochę jak superbohater... jakiś Mathman czy coś!
I ta końcówka, gdzie mogliśmy rozwalać wszystko i wszystkich, zagranie na batmana z Beniaminkiem. Dobra, skończę, bo wymienianie potrwałoby dużo czasu

Dzięki wszystkim za wspólną grę. Obecnym i nieobecnym.
Bardzo polubiłem wasze postacie. Każdego bez wyjątku: Beniaminka, Doktorka, Lonię, Skrzydło, Stryja, Tunię.

Dzięki, Armielu za świetną sesję i wyrozumiałość, gdy cierpiałem na niedobory czasu.
Może kiedyś zdecydujesz się stworzyć nową sesję - kontynuację
W razie czego, jeśli będę miał czas i nic mi nie przeszkodzi, to bardzo chętnie ponownie wcielę się w Mathmana

No i podziękowania również dla Greka, który od czasu do czasu pojawiał się i wrzucał nam kilka słów od siebie.

Jeszcze raz dzięki wszystkim i mam nadzieję, że zobaczymy się w jakiejś sesji
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline