Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2014, 14:25   #4
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Okiej , post jest. Trochę jeszcze podrasowałem zdjęcie Spectera robiąc je jakby z długopisu i dodając przyciemnienia. Najlepsze , że najwięcej efektów do edycji grafiki mam w programie na telefonie i jeszcze nie znalazłem nic podobnie łatwego i zawierającego tyle opcji na komputer

Nie wiem czy napisałem wszystko , ale stworzyłem mam nadzieję dość prosty obraz Spectera. Taki chaotyczny neutralny wolny duch. W miarę rozwoju postów (co jest chyba zgodne z twoim założeniem) pewnie rozwinę historię czemu był w wojsku , co robi obecnie w policji itp. Sekcja 10 to zapewne jednostka do zwalczania jakiś pojedynczych niebezpiecznych jednostek w której nie występują zdecydowane rangi , bo sama przynależność już dużo znaczy.

Bardzo fajny pierwszy post swoją drogą

Aha z cyber-ulepszeń to na pewno mam:

-ulepszony szkielet (mięśnie i kości)

-aktywowany dopalacz refleksu,

-inserty na chipy umiejętności i wiedzy,

-splot skórny (pancerz),

-myślę na bionicznymi oczami, pewnie z jakąś wizją termalną , powiększeniem i zaznaczaniem celów.

-może też edytor bólu by w razie czego znosić obrażenia.


Co do ekwipunku to widzę to tak iż Specter ma pełen dostęp do zbrojowni komisariatu W końcu walczy z cyborgami.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 16-07-2014 o 14:29.
Pinn jest offline