Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2014, 23:40   #6
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ok. Pojmuję.

Nie będę wrzucał nic innego oprócz tego co pochodzi z moich ust. Po prostu zrozumiałem tworzenie świata w szerszym zakresie, ale dobrze to wyjaśniłaś i widzę rozgraniczenie


Bardzo podoba mi się pomysł z tym rzucaniem kąsków na temat historii. Fajna idea. To będzie jak przygodówka od TellTale Games. Właśnie ukończyłem pierwszy sezon The Wolf Amoung Us więc sesja idealnie wskoczyła w moje zainteresowanie noir. Gra (i komiks za który zabieram się po przeczytaniu The Watchman) bardzo dosłownie pokazuje konflikt między praworządnym strażnikiem prawa a ciemną stroną natury. Tutaj też z chęcią stał bym przed wieloma wyborami i to ciągnącymi się przez całą grę , które mogą wyjść w późniejszym momencie (ale zapewne bez zamiany w wilkołaka , co najwyżej włączeniu dopalacza refleksu ).

Zresztą nie muszę się rozpisywać , bo widzę , że bardzo rozgarnięta z ciebie osóbka i masz jasną wizję prowadzenia, która to mi pasuje

Z błędami to zawsze wszystko piszę w WORD więc pozostaje jedynie składnia i te inne złośliwe chochliki A post najczęściej potem edytuje , by zmienić jakiś dobór słów, dodać bardziej pasujący przymiotnik itp.


Co do próśb w kwestii co chciałbym zobaczyć w sesji to sam nad tym myślałem. Podeślę ci, zapewne jutro jakąś listę tropów w stylu:
  • pościg na autostradzie,
  • zagubiona prostytutka itp.
Jasna sprawa nie wszystko będzie dało się upchnąć w grze, ale możemy uzgodnić jakieś sceny godne trailera z hollywood

EDIT: Może jednak zostańmy bez dołączania drugiego gracza, bo teraz widząc założenia wydaje mi się, że będzie lepiej jeśli w dużej mierze będzie to sztuka jednego aktora. W tym przypadku ma to spore uzasadnienie , bo to nie sandbox i trzymamy się jasno konwencji (czyli w tym przypadku noir, a jak wspominałaś tam zasady świata kręcą się wokół jasnej osi).
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 16-07-2014 o 23:44.
Pinn jest offline