Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2014, 13:07   #10
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dobra. Jeśli będzie naprawdę ciężko a miasto będzie pochłaniać moją dusze ukazując na każdym kroku swoją zdegradowaną dekadencję ostatecznego zmierzchu ludzkości, niech będzie

Po prostu chodziło mi o to , że raczej nie będę w stanie mieć nagłych wglądów w całą sytuację z genialną dokładnością , bo to wychodzi poza moją postać i moje zdolności kognitywne A chciałbym bym akcja nie miała postojów i martwych punktów , bo tego zawsze się bałem w sesji detektywistycznej (pomimo wielkiej chęci sprawdzenia się).

Co do Sin City to nie miałem okazji poznać, bo chyba kiedy wyszło to miałem ledwie 11 lat a potem jakoś zapomniałem. Będę na pewno zabierał się za komiks , a potem obejrzę film i udam się z znajomymi na drugą część do kina.

PS: Sesja ma być założeniu krótka, ale ile kolejek przewidujesz?

EDIT: Sprawdziłem filmy zaliczane do neo-noir i myślę , że wolał bym takie lekkie odchylenie. Był tam Taksówkarz (patrz mój nowy awatar ) , Blade Runner, Pulp Fiction, Fight Club i tysiące innych filmów, które bez wątpienia muszę obejrzeć. Akcja dzieje się w końcu w przyszłości a nie w latach 40. XXw. więc niech będzie lekkie łamanie konwencji.

Tech noir - Wikipedia, the free encyclopedia ---> Jest nawet takie coś jak tech-noir


EDIT2:
  • Policja Night City może posiadać zaawansowaną SI do zwalczania przestępczości Vigil. To tylko mój mały trop z tego opowiadania. Vigil może dostarczać wskazówek w razie czego.
  • Specter jest samotny więc może często spędzać czas w jakimś klubie dla dżentelmenów. Może też mieć jakąś wyjątkową sympatię do kobiet pracujących. Powinno pasować.
  • Fajnie jeśli Specter będzie posiadał jakiś nowoczesny pancerz/kamizelkę. Coś lekkiego , ale wytrzymałego. Może już istnieją zalążki takich technologi. Fajnie by się tym podeprzeć.
  • Z chęcią zobaczył bym broń energetyczną. Nawet w szczątkowej formie. Nie ma to jak pistolet laserowy
  • Myślę nad pazurkami a`la Wolverine Lub jakimiś krótszymi pazurami wysuwanymi z opuszków palców.
  • Z chęcią miałbym paralizator , który można ustawić na zabójcze natężenie. Taki , który w razie czego unieruchomi na chwile cyborga i zabije organika. Może zastąpić pazurki jako broń w zwarciu.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 17-07-2014 o 14:56.
Pinn jest offline