Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2014, 16:16   #11
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Policja Night City może posiadać zaawansowaną SI do zwalczania przestępczości Vigil. To tylko mój mały trop z tego opowiadania. Vigil może dostarczać wskazówek w razie czego.
Nie. Założenia scnariusza. Pomoc będzie, ale o tym potem...

Cytat:
Specter jest samotny więc może często spędzać czas w jakimś klubie dla dżentelmenów. Może też mieć jakąś wyjątkową sympatię do kobiet pracujących. Powinno pasować.
Ok.

Cytat:
  • Fajnie jeśli Specter będzie posiadał jakiś nowoczesny pancerz/kamizelkę. Coś lekkiego , ale wytrzymałego. Może już istnieją zalążki takich technologi. Fajnie by się tym podeprzeć.
Żaden problem.

Cytat:
Z chęcią zobaczył bym broń energetyczną. Nawet w szczątkowej formie. Nie ma to jak pistolet laserowy
Średnio mi pasuje do klimatu. Wg. mnie powinniśmy zatrzymać się GiTS - czyli broń palna/magnetyczna, nawet zaawansowana. Strugi laserów w noir? Very unlike. Ale jak się bardzo, bardzo uprzesz...

Cytat:
  • Z chęcią miałbym paralizator , który można ustawić na zabójcze natężenie. Taki , który w razie czego unieruchomi na chwile cyborga i zabije organika. Może zastąpić pazurki jako broń w zwarciu.
Taka rękawica, jaką miał Batou będzie ok. czyli wzmocnienie ciosu na zasadzie kastetu + prąd o różnym natężeniu

[media]http://www.serenadawn.com/GITS-Weapons_clip_image002.jpg[/media]

---

Post jest. Mam nadzieję, że wszytsko jasne
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline