Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2014, 13:18   #32
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Odpowiadając na kilka pytań z PW/gg/maila (żeby się nie powtarzać już):

Czy można być psionikiem bez numerka albo z numerkiem spoza skali?
Teoretycznie tak, jeśli historia będzie spójna i to z niej po prostu wyniknie. Przy czym posiadanie numeru 21 bo było się ostatnim - to dla mnie takie trochę... bezcelowe. Jeśli chcecie wyłamać się z kanonu, to wskażcie tego przyczyny. Numery 1-3 są zajęte.

Czy postacie mogą uprawiać seks? Czy sesja będzie +18?
Jasne, mogą, są już "w tym wieku". Jednak założyć należy, że jako króliki doświadczalne prawdopodobnie są lepiej pilnowani niż większość nastolatków.
Co do "+18" to nie zakładam, ale też nie chce żebyście się powstrzymywali w odgrywaniu postaci. Jeśli pojawią się mocniejsze sceny, to taki znaczek sobie doczepimy już w trakcie gry.

Czym się różni mutacja od mocy psionicznej?
Moc psioniczna oparta jest na myśli, natomiast mutacja to zmiana biologiczna. Wy musicie o czymś pomyśleć (nawet podświadomie) żeby to zadziałało. Jeśli stracicie przytomność - jesteście bezbronni jak zwykli ludzie. Ponadto w mojej sesji mutacje są trochę paskudniejsze niż takie z X-manów i zwykle wiążą się z degeneracją ciała.

Jakich kart masz mało?
Nie ma na razie dziewczynek i mało jest młodszych psioników (z przedziału 15-17 lat).


Jeśli macie pytania lub wątpliwości, co do wymyślonych mocy - śmiało piszcie do mnie tutaj lub na PW. Do 25.07 czekam na pełne zgłoszenia postaci.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline