Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2014, 22:44   #5
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Nie bierz mnie tu pod włos, Specter - mężczyzna dopił alkohol i stuknął szklanką o biurko - Nikt nie mówi, że gnojowi się nie należało. Jakbyś go trzasnął jako cywil...pewnie jeszcze jakaś dziennikarka zrobiła by ci lodzika, żeby mieć wywiad exclusive z bohaterem...Ale! - uniósł palec w górę jak jakiś kaznodzieja - Dziesiątka zawsze jest pod ostrzałem. Stara śpiewka: "mordercy finansowani przez państwo", "niebezpieczni zabójcy, którzy powinni być pod obserwacją" i inne pierdy. Takie wyskoki przysparzają kłopotów całej sekcji, a mi nowych siwych włosów. Masz być świętszy od aniołków na pierdolonym nieboskłonie, póki gówno nie opadnie, rozumiesz?

Skończył tyradę i obszedł swoje potężne dębowe biurko. Chwilę trzaskał szufladami, a potem rzucił Specterowi plastikowy identyfikator na jaskrawej smyczy.

- Nie mogę cię wrzucić oficjalnie, więc na tą robotę załatwiłem ci fuchę niezależnego konsultanta przy Wydziale Kryminalnym. Czyli cywila. - skrzywił się - Oni tam wszystko wiedzą i nie będą bruździć, ale jak coś będziesz potrzebował z naszych środków, to musisz ciągnąć przeze mnie albo kogoś z ekipy. Tylko cichutko. Jak się spiszesz...to masz pewne oddalenie zarzutów. Jak skrewisz - zawiesił głos - To spuszczamy cię w kiblu i nie było całej sprawy. Chyba wyrażam się jasno. Masz pytania? - rzucił krótko.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 20-07-2014 o 22:46.
Autumm jest offline