Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2014, 19:45   #15
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Nadszedł wieczór, czas na ogłoszenie składu drużyny Po wielugodzinnych zmaganiach postanowiłam przyjąć następujące osoby: Aronix, kanna, merill i Mal. Oczywiście ze "starego" składu do sesji wchodzi też Sayane. Gratulacje, choć nie wiem, czy jest się z czego cieszyć :> Bowiem w sesji tej wasze postaci nie są bezpieczne i przede wszystkim - są jak najbardziej ludzkie i śmiertelne . Sesję i komentarze do niej znajdziecie w dziale "Sesje - inne". Została już uruchomiona i wrzuciłam Was do panelu, tak więc w oczekiwaniu na pierwszy post możecie edytować swoje awatary, karty i co tam zechcecie. Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji, zachęcam też do przeczytania pierwszej części Abbatii w archiwum sesji! Jutro postaram się wrzucić w komentarze ogólne reguły postowania, a także wysłać do Mala PW, gdyż jego postać musi jeszcze ogarnąć jedną rzecz nim zaczniemy - Mal, bądź czujny Podejrzewam, że sesja ruszy w środę-czwartek, tak więc zbierajcie siły. Jeszcze raz gratuluję, życzę miłej zabawy, weny i fajnych pomysłów, no i przede wszystkim pomyślnego rozwiązania klasztornych zagadek. Jednocześnie bardzo proszę obsługę o zamknięcie rekrutacji i przeniesienie jej do archiwum.
 
Ribesium jest offline