Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 00:27   #514
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-No wreszcie wrócilem, jestem i przeczytalem w spokoju co się działo...

@Reinhard

-Ładny pościsz, zwłaszcza mówka soltysa i zachowanie wieśniaków. Za cholerę bym takiej gadki nie wymyślił. Well done

-A z tym, że szefu wraca na włościa to co mamy robić? Mamy się jakoś określić czy to już jakiś wstęp na następną część albo co?

-Co do posta w grze to jeszcze pomyślę. Na serio dopiero dziś wróciłem i jeszcze tak trochę wczuć się znowu w rytm muszę




-Co do lupów

-Mnie tam jakoś te myśliwskie ostrza czy wnyki to średnio potrzebne. Jak chcecie to się obdzielcie.

-Mnie by interesiły te skórki zwlaszcza jeśli dałoby się je wygarbować i na jakieś ubrania (kurtki, płaszcze itd.) przerobić. Czy co tam da się z nich zrobić Jak fabularnie mamy czas to bym tak własnie je sporzytkował.

-Ten prowiant, udziec, zioła do leczenia bym przygarnął jak nikt nie chce zwłaszcza jak mój ihirół ma być zdaje się medykiem/kucharzem.

-Gwizdek chyba fajno jakby każdy wziął po jednym to by jakaś sygnalizacja między nami była jak się jakoś umówimy, na jakąś i czas będzie by poćwiczyć.
 
Pipboy79 jest offline