Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 17:46   #8
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
cb Nieobecności... no cóż, zdarzają się, w końcu jak to się mówi "życie"... jak będzie notka, że kogoś tydzień nie ma czy coś, to jest ok, znikania bez słowa zaś nie cierpię oby tylko z tymi nieobecnościami nie za często, bo najpierw zNPC-uję, a potem Ruda efektownie ubije :PP

Ferr-kon Dodatki? No... jasne. Ja sama mam Podręcznik podstawowy, Ołów, Maszyny, Detroid, Bohater do kwadratu, Krew i Rdza, Suplement, Wyścig, i parę "pierdółek", a w razie czego może znajdę co jeszcze... ekhem... a więc jakby było co nietypowego, to najwyżej mi jakimś skanem proszę zarzucić.

merill serio? Ty?? Ty byś zagrał? Wow

Dhratlach W sumie to z tym byłby właśnie mały problemik, bo nie odrzucę przecież jednego BG, a wezmę drugiego z "podwójnie" podrasowaną bryką. Myślę więc, że gdyby doszło do takiej sytuacji to... 2 graczy(pojedynczych) z dwoma autami zostało by połączonych ze sobą, i sami by zdecydowali, które auto biorą, albo jednemu odejmujemy te dodatkowe 250 gambli, a drugi dorzuca swoje i "na nowo" podrasowujecie wspólny już pojazd czy jakoś tak... zrozumiał to ktoś?

W każdym bądź razie wyjścia z takiej sytuacji są, ale tak fajnie nie będzie, że któryś by miał samotnie "ponadgamblowe" 4 kółka :P
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline