Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2014, 13:51   #20
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Jak masz pomysł na postać to mogę Ci pomóc z mechaniką. Co prawda jestem w NS raczej początkujący, ale te numerki i cechy ogarniam dość dobrze. Będziesz grać z kimś w duecie czy też będziesz samotnicą? Fajnie by było jak byś miała kogoś do pary, bo znam się na szczegółowym tuningu auta w tym systemie. Porządny tuning + auto zmieści się w granicach 500 gambli (może nawet wliczymy w to paliwo). Jak byś chciała skorzystać z mojej pomocy pisz na PW. Zapewne stworzymy GoogleDokument i tam będziemy szlifować BG oraz samochód (czy też inny pojazd). Oczywiście moja pomoc nie gwarantuje Ci dostania się do sesji, ale... Drastycznie zwiększa na to szanse (że tak się skromnie wyrażę).
 
Lechu jest offline