Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2014, 16:50   #114
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Po pierwsze devil jak wspomniałem jeżeli są dialogi, to posty lecą. Fakt, że czasami osoba lub osoby, które nie mają tyle czasu mogą się poczuć pominięte. Jednak ja jako MG staram się reagować i stopować zapędy jeżeli akcja zabrnie za daleko.
Na pewno takich sytuacji nie będzie, gdy akcja będzie dynamiczna.
Powtórzę też że jeżeli chcecie możemy ustalić jakiś limit. Wydaje mi się to jednak nie potrzebne i może zadziałać jako hamulec akcji.
Decyzję jednak pozostawiam wam.

Co do akcji, to na pewno w moim poście popchnę akcję do przodu. Was plan znam. Możecie jeszcze ewentualnie wypisać, ale już w komentarzach, co potrzebujecie od księcia. Oczywiście w granicach rozsądku. Książę i tak nie jest zbyt zamożny, więc wiele do zaoferowania tak naprawdę nie ma.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline