Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2014, 11:31   #1
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Komentarze - Wagon nr 4

Witam panowie
Zaczynamy zatem drugą część sesji pt. "Wagon nr 4"
Pierwsza kolejka będzie stricte rozgrzewkowa. Wasi bohaterowie mają za sobą ciężki czas. Nie do końca wiedzą, co się wydarzyło, choć obaj doskonale pamiętają scenę z metra. To jest obietnicę, jaką złożył Cooper, Thomasowi który klęczał nad ciałem córeczki.
Cytat:
- Powiedziałeś "zrobili". Kto ją skrzywdził. Jako ojciec masz pełne prawo do zemsty. Ja... pomogę ci, nawet jeśli trzeba będzie przelać krew - głos mi drży na dźwięk własnych słów.
Obaj czują, że muszą się odnaleźć, aby potwierdzić lub zaprzeczyć temu co się wydarzyło w tym dziwny, onirycznym miejscu.
Pierwszy post to miejsce, aby nakreślić stan psychiczny postaci i pokazać jak podchodzi do tego wszystkiego, co ją spotkało w ostatnim czasie. Na koniec oczywiście zadeklarujcie ewentualne sposoby poszukiwania się.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline