Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2014, 11:20   #39
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Pełne zgłoszenia nadesłali:
Rodriguez
Hazard
Colton
Kanalia
Alaron Elessedil
Azrael1022
Mi Raaz
Ombrose
Viviaen
Marrrt
kanna
woltron

... no i zostawiliście mnie z niezłym problemem. Nie było słabych kart. Po raz pierwszy nie dostałam karty, którą ze spokojnym sumieniem mogłabym odrzucić już na wstępie. Wszystkie analizowałam do końca.

Dziękuję Wam bardzo za pracę i przepraszam, że nie jestem wstanie poprowadzić sesji dla wszystkich.
I tak postanowiłam przyjąć 6 graczy. Za fajni jesteście żebym z Was rezygnowała.
Elementem decydującym był spójny opis mocy oraz potencjalna przydatność na froncie (jednak budzą Was po to żebyście walczyli). Niektóre moce były dość zbliżone w opisie, dlatego wtedy brałam tę kartę o ciut lepszą.

No dobra, koniec usprawiedliwiania.

Do sesji przyjęci zostają:
Kanna
Ombrose
Mi Raaz
Marrrt
Viviean
Colton

Gratuluję i jednocześnie ostrzegam, że sami podwyższyliście sobie poprzeczkę - skoro jest nas więcej, o śmierć nie będzie trudno.
Sesja wystartuje w ciągu 3 dni.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy się zgłosili!

(poproszę mości Kerma o pozostawienie tego tematu, dopóki nie wrzucę linka do sesji)
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline