Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2014, 10:23   #125
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Na początku chciałem podziękować za grę Cold - której postać zginęła, bo Cold nie pisała.

No i chciałem szczególnie ciepło pożegnać Dziadka Zielarza, którego pokerzysta również zginął, bo zagrał o za wysoką stawkę. Niestety, tak to bywa, nad czym ubolewam, bo Malcolm odkrył nieświadomie jedną cholernie ważny element układanki w sesji. Albo świadomie. W każdym razie - dzięki Ci wielkie za grę, Dziadku Zielarzu.To był kawał doskonałej sztuki grania.

Co do reszty. Zegar jeszcze tyla i nie macie tak dobrze, jak ci, co poginęli Koszmar jeszcze trwa.

Czas dla Was - tradycyjnie - do kolejnej soboty, czyli do 2 sierpnia 2014r. Moja odpiska - też już tradycyjnie - w niedzielę

Uważajcie na decyzje i wybory, byście nie skończyli jak nieszczęsny Malcolm Godspeed.

Powodzenia.
 
Armiel jest offline