Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2014, 11:45   #83
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Heja!

Przepraszam za ciszę w temacie, ale mam problemy z komputerem i obecnie korzystam z pożyczonego. Dziś postaram się odpowiedzieć na pytania zadane na PW i gg.

Cytat:
Chciałbym dołączyć do tejże sesji. Ale kompletnie nie potrafię wypełnić Karty Postaci.
Zrob dokumnet w goooglach i napisz do mnie na PW/gg - siądziemy i zrobimy

Cytat:
Tępo 7+4 oznacza, że posty piszemy co 7 dni + cztery dni czasu dla spuźnialskich?
Siedem dni dla graczy, cztery dla MG na odpowiedź.

BARDZO WAŻNE!

Jesli udostępniacie mi KP na guglu, sprawdźcie koniecznie czy daliście mi możliwość edycji!! Mam kilka kart, z którymi nie mogę zrobić nic, tylko je obejrzeć - nie mam więc jak ich sprawdzić czy nanieść poprawek. Z góry dzięki za zrozumienie.

EDT:

Rekrutacja kończy się w czwartek. Po tym terminie nie można zgłaszać się już do sesji, będzie to czas na osatetczne szlifowanie kart, poprawki, ustalenia etc. Sama sesja, zaleznie od wiatrów, wystartuje tydzień lub półtora później.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 28-07-2014 o 11:50.
Autumm jest offline