Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2014, 23:04   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Wszyscy jesteśmy potworami (komentarze)

Witam Was serdecznie

No to zaczynamy przygodę.

Dla jasności: W programach nauczających od Alreuny nie było nic o mutantach i zombiakach - o nich nic Wasze postacie jeszcze nie wiedzą. Dzięki tym programom nauczającym w tracie snu, Wasze postacie przyswoiły wiedzę z zakresu szkoły podstawowej (oczywiście, jedne rzeczy lepiej, inne gorzej). Wszystkie też potrafią się płynnie posługiwać j. angielskim.

Z pierwszej tury zwolniłam Kannę, która się teraz urlopuje. Jej postać dołączy nieco później.

Jednocześnie pragnę Was poinformować, że ja jutro wieczorem także wybywam na bezinternetowe wakacji i do niedzieli nie będzie ze mną kontaktu. Wobec tego czas na napisanie postów macie do wtorku, czyli 05.08.

Pierwsza tura obejmuje wspomniane 30 min, które macie do czasu aż ktoś się zjawi, by zabrać Was na śniadanie.

Chciałabym też wykorzystać pierwszego posta jako pewne podsumowanie dotyczące przydzielonych numerków psioników, żebyśmy uniknęli tutaj pomyłek.

ZNANE SĄ NUMERY:
3. Akuma, 19l., podobno lvl. 5
6. Hellivi Fjolander, 19l.
8. Peter Ross, 19l.
9d. Cheng Yao, 17l.
10. Suzan O’Brien, 16l.
12. Robin “Cedric de” Abernathy, 15l.
13. River “Cassandra de” Abernathy, 15l.
15. Lieke Visser, 18l.
16. Natasha Levin, 17l.
17. Keiko O’Brien, 15l.
18. Nikolai Morozov, 18l.
19. Liam, 17l.
20. Satoru Nori, 17l.


Oczywiście, jeśli macie pytania, to pytajcie. Jeśli macie pomysły/wątpliwości/zażalenia i inne… najłatwiej mnie będzie łapać tutaj lub na gogle docsach. Na gadu bywam dostępna, ale tylko gdy siedzę przy domowym lapku.

Tutaj znajdziecie link do docsa:
https://docs.google.com/document/d/1...hshU6oS3g/edit

Powodzenia i mam nadzieję – dobrej zabawy!



Edit: I mała prośba do Was - wprowadźcie swoje karty w panel postaci
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 22-08-2014 o 23:20. Powód: uzupełnienie postaci
Mira jest offline