Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2014, 11:04   #13
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
-Jaki trup, chłopie! Toż to najzdolniejszy poszukiwacz przygód jakiego do tej pory poznałem. Pokonywał różnorakie bestie, bandytów, zwierzoczłeki. Mówię Ci! Na pewno już wkrótce wyjdzie na powierzchnie z wielkimi worami wypełnionymi złotem. - Po tych słowach Grodug buchnął gromkim śmiechem. W duchu liczył, że to co właśnie powiedział było prawdą.

-Dobra. Dzięki z informacje. Gdy już uda mi się go odnaleźć na pewno wpadniemy tu na kilka kufli piwa. - Mówił ciągle do karczmarza. - A jakieś żarełko na drogę może sprzedajesz? Jakieś racje żywnościowe i buteleczkę piwka, a żebym przypadkiem nie zdążył otrzeźwieć za bardzo. I bez naciągactwa mi tu! Już dosyć kasy z nas przez ten tydzień wydoiłeś.
 
Hazard jest offline