Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2014, 13:49   #24
Tiras Marekul
 
Tiras Marekul's Avatar
 
Reputacja: 1 Tiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnie
A bo fajnie brzmi. Mogłem walnąć rumuńskie? Wiesz. Lewy towar, chcą wycyganić kasę i takie tam.

EDIT

Tak w ogóle co do długości postów, raczej ode mnie dłuższych nie dostaniesz. Staram się nie lać wody, jednocześnie opisując wszystko w miarę sensownie. Oczywiście jeśli mocno akcję pchniesz do przodu albo uznam bardzo dużą dokładność działań za konieczną to się tekst przedłuży.

Ustal też ile dostałem za derkę. Nie sprawdzałem ile jest warta w podręczniku, więc sam mi tutaj napisz albo w kolejnym pości ile czego dostałem.
 
__________________
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.

Ostatnio edytowane przez Tiras Marekul : 29-07-2014 o 13:55.
Tiras Marekul jest offline