Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2014, 15:02   #8
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Mark Cooper
Mecenas Lockhard uśmiechnął się, choć w tym grymasie było więcej niechęci i odrazy niż sympatii, czy też życzliwości. Spojrzał wymownie na dłoń Coopera, która spoczywała na jego barku. Mark zabrał ją, a prawnik wrócił zza biurka.
Usiadł ciężko, jakby przebiegł co najmniej półmaraton. Przez chwilę patrzył w oczy Coopera, któremu zdawało się, że Lockhard spogląda niemal w jego duszę, w głąb jaźni i jestestwa.
- Doprawdy ciekawa, bardzo ciekawa. - Lockhard uśmiechnął się i położył prawą dłoń na biurku - Zgoda. Niech pan odda mi kopie tych dokumentów, które pan ma, a ja dam panu adres O'Braina. Nie gwarantuje, że nadal tam mieszka bo sądząc po stylu jego życia może być różnie. Muszę jednak pana ostrzec. Nie raz prowadziłem sprawy o zbrodnie w afekcie. To, co prawda często okoliczność łagodząca, ale nie wygląda pan na kogoś kto przeżyłby w więzieniu choćby rok. Niech więc pan uważa z siłą ciosu i niech pan najlepiej atakuje z zaskoczenia. Ten O'Braina to niezły skurwiel. Jak sam pan zauważył broniłem w życiu różnych ludzi. Nie płacą mi za wnikanie w ich duszę, ale jestem pewien, że ten gliniarz zabił swoją córkę. W jego oczach widziałem coś co czai się tylko w spojrzeniu degeneratów i prawdziwych zboczeńców. Tego się nie zapomina. Niech więc pan uważa na siebie i na niego.
Lockhard zrobił przerwę, po czym sięgnął po wizytówkę i podał ją Cooperowi.
- A jak zdecydowałby się pan rozwieść z żoną, to służę pomocą oczywiście. Gwarantuje przystępną cenę.
Swój wywód adwokat zakończył obleśnym uśmieszkiem z którego można było wyczytać złośliwość, odrazę i pogardę wobec rozmówcy.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline