Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2014, 22:37   #108
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dałem kolejnego posta, swoją drogą jak czytam powtórnie ten twój to przyszło mi na myśl "She's gonna kill that bastard while I play unfitting music " . Ale wiem że czasami dziwne rzeczy inspirują osobiście lubię słuchać tej samej muzyki której słuchała osoba pisząc post, klimatyczne

Listę zrobię jutro, trzeba będzie też ustalić ile na to kasy poszło Z innej beczki podoba mi się zmiana ze świat na Wizja Mściciela ale poprzedni obrazek był dużo ładniejszy taki urzekający ten jest w porównaniu z tamtym taki nijaki. Wiem że chodziło o klimat Chin i jest niezły ale tamten poprzedni był GENIALNY!

Poprawiłem też poprzedniego posta źle skopiowałem bo już byłem zmęczony i nie zauważyłem błędu :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-07-2014 o 22:42.
Brilchan jest offline