Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2014, 13:13   #19
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
- Mam dziwne przeczucie. Mówi mi, że za tym morderstwem stało więcej niż jedna osoba.
Spoglądam na Thomasa. Kolejna, swobodna właśnie myśl wpadła mi do głowy.
- Jesteś policjantem. Na pewno wielu ludziom zaszedłeś za skórę. Czy nie było grupy, której szczególnie zależało na twoim nieszczęściu?
O'Brain kręci się niespokojnie po mieszkaniu ze szklanką wody w dłoni. Musi go nosić po odstawieniu alkoholu. Będę musiał na niego uważać. Przy ciągu jaki przeszedł, najmniejszy kompromis będzie fatalnym powrotem do nałogu.
- Z jakiegoś powodu pamiętam scenę: ja przed szafką na ubrania firmy kurierskiej o której mówiłeś.
- Czcze gadanie w twoim mieszkaniu niczego nie zmieni. Odwiedźmy tą firmę. Popytamy kto tam ostatnio pracował i czy przypominał wyglądem ciebie. Mogą to uznać za dziwne. Ale co z tego. Kto jak kto, ty masz sposobności by wyciągać z ludzi informacje.
 
Caleb jest offline