Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2014, 12:17   #25
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Stwierdziłam, że nie ma co pisać kilometrowych postów, więc rozbiłam mój wpis na dwa. Mozesz opisać wrażenia z góry (placu masakry), albo wejśc od razu do głownej sali (kolejny mój post), poagadć z policjantem, zatrzymac sterlitza i zadać mu pytania etc. Nie opisuj wyglądu głównej sali - to moja działka. Pytania o sam klub, otoczenie etc. możesz zadać tu jak ci to potrzebne do posta.

PS: Straszne jest to, jak życie pisze podobne scenariusze. Ledwo zaczęliśmy sesję o masakrze, a podobna sprawa wydarzyła się w Polsce...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline