Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2014, 22:24   #203
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Olaboga!!!1
Ale to że nas atakują, tak? Co z inicjatywą? Aaa...

Skoro rzucacie ataki to tak.

Inicjatywa: k10 = 5 = 35

Atak w tego co się na mnie rzuca. Trzymam się w kupie z innymi, specjalnie podchodzę bliżej żeby mieć kogoś za plecami. - Plecami do się! Już! Krzyknął Oswald.

Miecz długi w jednej ręce.
W drugiej zasłaniam się pochodnią. (podobno dzikie zwierzęta nie przepadają za ogniem...)

Atak, k100 = 64 = PS = 41 (głowa); k10 = 10! Dorzut k100 = 4, k10 = 9! Obr = 3+10+9 = 22
Jeśli to zwykły wilk to ma żyw 10 - trafienie krytyczne na +12 - Cios ścina głowę, korpus stoi chwilę i pada na ziemie zbryzgując mnie krwią.

Miał być storytel, a dodatkowo wchodzę właśnie w kompetencje MG. Przepraszać! Ale dawno nie zajmowałem się mechaniką i trochę mnie poniosło...
Będzie wilczyzna na obiad. Zaraz sprawdzę czy to się jadło. W sumie mięso to mięso, kwestia przyrządzenia.

Co do rzutów na końcu postów w spojlerze i Twojej odpowiedzi w swoim poście to bardzo dobry pomysł.

Edyta: Troche wyedytowałem posta tutaj ale nikt nie widział więc ćśśśś.... I znowu mnie poniosło bo nie czytałem ze zrozumieniem. Bo my tu rzucamy i deklarujemy na przyszłość. (trochę ten rzut tu i brak opisu ataku tam mnie zaniepokoił)
Niemądry ja! Ale już machnąłem i deklarację i rzuty. Wszystko w porząsiu chyba.

Edyta 2: Dodałem do posta spojler z rzutami. Uwzględniłem tam chyba wszystko co trzeba tak żeby był porządek. Poprawnie zrobiłem?
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 03-08-2014 o 01:32.
Cattus jest offline