Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2014, 10:21   #127
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Kolejny post wisi.

Pipboy79 - ta kolejka dla Ciebie kończy się w tym samym momencie, co ostatnio.Nic nie dopisywałam. Stan wyjściowy - jak turę temu Wolałbym jednak, abyś podjął ostateczną decyzję w tej turze. Masz dwie alternatywy - bo wszystkie inne zawiodły. Okaleczasz kobietę, aby się uwolnić, czy też odpuszczasz i czekasz, jaki obrót przyniosą sprawy. Innego wyjścia nie widzę, chyba że mnie zaskoczysz. W TEJ TURZE MUSZĘ MIEĆ JUŻ TWOJĄ DEKLARACJĘ W TEJ KWESTII. Jej brak uznam, za wybór drugiej alternatywy i poprowadzę akcję w sesji w tym właśnie kierunku.

Zombianna - ze względu na nieobecność, o której mi napisałaś na PW, Twoja bohaterka będzie na korytarzu tyle, ile trzeba (i będzie można bez dewastacji założeń przygody), aż wrócisz. Pozdrawiam ciepło.

Proxy - zakładam, że możesz w tej łodzi dryfować aż do finału Chyba, że wymyślisz coś do tego czasu, jakieś działanie, które wykaraska may z opresji. Jeśli nie mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że zamknęliśmy jej wątek. Dla Ciebie to prawie jak koniec gry. Oczywiście pojawi się jeszcze moja odpiska, jeśli pojawi się jakaś Twoja z działaniem. Bo posty piszesz świetne, ale w sytuacji, w której się znalazła May, wiele się teraz nie zmieni bez jej zdecydowanego ruchu.

kanna, Gryf i abishai- dla nas ta scena powinna zostać rozegrana na GG docku. To ważna scena dla całości rozgrywki, która może mieć znaczący wpływ na jej przebieg, więc musimy się spiąć. Od razu mówię, że od 4 sierpnia zaczynam nową pracę i nie pojawię się w tygodniu zapewne na GG docku wcześniej niż wieczorem.

Ravanesh - dla Ciebie to też dość kluczowa scena. Wszystkie wcześniejsze wybory doprowadziły Norę do tej kajuty i do tej sceny. Teraz musimy to mocno dogadać, bo może to być dla niej ostatnia kolejka w sesji.

Czas - jak zawsze - do najbliższej soboty - do 9 sierpnia 2014r, tak bym mógł w niedzielę dać swoją odpowiedź.
 
Armiel jest offline